MASAŻ

ZMYSŁOWY KWARTET
masaż na 4 ręce

To kompozycja przygotowana z myślą o koneserach wyjątkowych wrażeń. Niesamowicie relaksujący zabieg wykonywany przez dwóch masażystów.

Masaż 1h - 200 zł

BLASK ŚWIATŁA
masaż gorącą świecą

Relaksujący, orientalny masaż świecą, który obezwładnia zmysły niepowtarzalnym aromatycznym zapachem i zniewala ciało ciepłym i jedwabistym dotykiem. Unikatowa formuła olejku ze świecy pozostawia skórę nawilżoną, gładką i miękką.

Masaż 1h - 150 zł

SMAK CZEKOLADY
masaż relaksujący

Relaksacyjny masaż z zastosowaniem ciepłej czekolady, który ma zbawienny wpływ na ciało. Czekolada od setek lat uważana jest za źródło energii i najsmaczniejsze lekarstwo na smutek, przygnębienie oraz melancholię. Zwiększając poziom endorfin oraz poprawia nastrój.

Masaż 1h - 150 zł

BAZALTOWY BLASK
masaż kamieniami

Masaż gorącymi i zimnymi kamieniami nada Twojej skórze wyjątkowego blasku.

Kojące ciepło bazaltu zmniejsza stres i przywraca duchową równowagę. Skóra po masażu jest lepiej ukrwiona, odżywiona i dotleniona.

Masaż 1,5h - 250 zł

LOMI LOMI NUI
masaż relaksacyjny

Lomi Lomi jest odskocznią od codziennych problemów, stresów i niepokojących myśli. Lomi jest swego rodzaju sztuką „cudownego dotyku”. Brzmi egzotycznie, a jest na wyciągnięcie Twojej ręki.

Masaż 1,5h - 250 zł

AROMATYCZNA CHWILA
masaż aromaterapeutyczny

Głęboko rozluźniający zabieg z zastosowaniem olejków eterycznych. Łączy w sobie działanie relaksujące oraz harmonizujące ciało i ducha.

Masaż 1h - 150 zł

MAGIA CIEPŁA
masaż Ayurveda

Ciepły dotyk oleju obezwładni zmysły i przeniesie w krainę zapomnienia, dostarczając skórze niezwykłej delikatności. Polega na oczyszczeniu, rewitalizacji i regeneracji organizmu oraz pobudzeniu sił witalnych. Działa na trzech poziomach: fizycznym, psychicznym i duchowym. Przywraca harmonijny przepływ energii i równowagi umysłu, serca oraz ducha.

Masaż 1,5h - 250 zł

RYTUAŁ KRÓLEWSKI
masaż klasyczny

Zbawienne działanie dotyku na ciało i zmysły. Masaż klasyczny to niezwykle istotny element medycyny naturalnej. Łączy w sobie 8 technik masażu: głaskanie, rozcieranie, wyciskanie, ugniatanie, oklepywanie, wibracje i wstrząsanie. Oddziałuje on na samopoczucie, likwiduje napięcie, pomaga na długo zachować sprężystość i elastyczność mięśni.

Masaż 1 h - 150 zł
Masaż 1,5 h - 200 zł

ZIOŁOWA STYMULACJA
masaż stemplami ziołowymi

Zabieg wykonywany podgrzewanymi stemplami na bazie ziół i świeżych owoców to połączenie aromaterapii i masażu. Specjalnie dobrana kompozycja aromatu uwalniającego się z parujących sakiewek zapewni niezapomniane doznania, a także pozwoli odzyskać energię.

Masaż 1h - 150 zł

Nefretete Day Spa

ul. Główna 12
26-600 Radom

Poniedziałek – Piątek 9.00 – 21.00
Sobota 9.00 – 17.00